В Краматорську відбувся Всеукраїнський відкритий Конкурс «Краса без обмежень — 2019»

5 днів в Краматорську проходив Всеукраїнський відкритий Конкурс краси для дівчат з інвалідністю «Краса без обмежень — 2019», а вже 29 листопада стартував його фінал в Слов’янську, де вибирали переможницю.

Конкурс краси для дівчат, які пересуваються на інвалідних візках, проводиться саме в Донецькій області і вже в 9-й раз. І 4-й рік має статус Всеукраїнського.

За підсумками, у фінал вийшли 10 дівчат з 9-ти областей України — представниці міст Київ, Ковель (Волинська область), Черкаси, Первомайськ (Миколаївська область), Кривий Ріг та Павлоград (Дніпровська область), Сєвєродонецьк (Луганська область), Дружківка ( Донецька облать) Світловодськ (Кіровоградська область) і села Красносілка (Хмельницька область).організатор заходу — Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас» і його директор Світлана Фоміна. В цьому році на конкурс подавали заявки 27 осіб і за три місяці до його проведення за спеціальними анкетами. Основними критеріями були: активна життєва позиція, робота, відстоювання інтересів інклюзії. Враховувалася і вікова категорія — від 18 до 35 років. Але багато дівчат відсівається через вік 35+ і тому, що в Конкурсі можна брати участь тільки один раз.

Для участі в Конкурсі дівчата приїжджають до Краматорська і оформляються на комплексну реабілітацію в Центр комплексної реабілітації «Донбас» і паралельно беруть участь в заходах Конкурсу. Також паралельно з великою кількістю заходів, запланованих конкурсу, вони проходять фізичну реабілітацію — це і фізіопроцедури, масаж, ЛФК, соціально-психологічні заняття і вчаться, як відкривати свій бізнес.Конкурсу спеціально робиться дизайнерська корона. Завжди її привозить і вручає учасниця Всесвітнього Конкурсу краси серед дівчат на інвалідних візках і переможниця конкурсу «Краса без обмежень — 2016» — Оксана Кононець.

Оксана знаходить спонсорів і дизайнера, який виробляє цю корону. Корона залишається у дівчини, перемагає і не передається.
На цей раз корону і статус переможниці Конкурсу «Краса без обмежень — 2019» отримала Олена Корабльова, уродженка міста Лиман Донецької області, але в цей час проживає в іншій області.

Слід зазначити, що сам фінал Конкурсу відвідав і заступник Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції

– Ніжинський Сергій Сергійович, який відмітив важливість таких заходів та вісокий рівень їх організації на Сході України в такий не легкий час.

Конкурс в цьому році підтримали подарунками біля 30 приватних партнерів та представники міжнародних установ — «Карітас» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

#краса_без_обмежень2019


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *