Тернівські спортсмени посіли перше місце в командних змаганнях з бочча

30 листопада 2019 року Відділом молоді і спорту м.Тернівка, на базі середньої школи № 4 були проведені змагання серед осіб з інвалідністю по настільному тенісу і бочча, присвячені Міжнародному дню людей з особливими потребами, який відзначається 3 грудня, згідно Указу Президента України, починаючи з 1993 року.

В змаганнях взяли участь більш, ніж 20 спортсменів з Тернівки, Павлограда та Покровська.

До складу нашої команди увійшли Наталя Жеребцова, Іван Мельник, Олександр Петренко, Олег Анненко, Руслан Рябчук та Владислав Бакіров.

Під час змагань у всіх спортсменів було бажання перемогти, але всі раділи чужим успіхам, як своїм. В спортивній залі панувала атмосфера підтримки і взаємовиручки.

В командних змаганнях з бочча команда Тернівки посіла перше місце (Іван Мельник – 1 місце, Олекандр Петренко — 2 місце, Руслан Рябчук -3 місце). В особистих змаганнях з настільного тенісу Наталя Жеребцова виборола перше місце,  а Влад Бакіров та Олег Анненко завоювали третє місце.

Збірна команда інваспортсменів Тернівки, яка існує вже кілька років, також гідно представляє наше місто і на обласних та всеукраїнських змаганнях, постійно підтверджуючи свій професіоналізм.

Відділ молоді та спорту Тернівської міської ради висловлює слова подяки за підтримку усім, хто не стояв осторонь, а долучився до цього заходу: відділу освіти, ЗЗСО №4, молодіжному центру «ІНТЕРН», ДЮСШ «ТЕМП» та невеличкій групі пітримки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *