«Зоряне джерельце»: в Тернівці проходить XIX регіональній конкурс юних виконавців

Урочисте відкриття відбулося 29 листопада у «Мистецькій школі Тернівської міської ради».

Багато теплих слів, привітань та побажань було сказано на адресу
вчителів та їх вихованців директоркой школи Любові Черних. Вона подякувала за підтримку як конкурсу, так і в цілому школи, керівництву міста.


Підтримав учасників «Зоряного Джерельца» і особисто міський голова Віталій Тарелкін. Він підкреслив, що «пишається усіма талановитими людьми, учнями і вчителями» і запевнив, що «тернівська влада зробить усе, від неї залежне, щоб підтримати талановитих дітей міста». Квіти та солодощі підкреслили урочисте вітання від мера Тернівки.


Конкурс почався і молоді виконавці-музиканти розішлись по своїх класах для виявлення найкращих.


Знаменно, що сьогодні вже дев’ятнадцятий рік регіональній конкурс юних виконавців «Зоряне джерельце» скликає позмагатись у майстерності юних талановитих музикантів та художників, за якими майбутнє, бо саме вони збагачують творчий досвід у дружньому майстерному спілкуванні. В цьому році заявлено майже 200 учасників з м.Павлоград, м.Синельникове, смт.Слобожанське, м.Першотравенськ, смт.Васильківка, м.Новомосковськ, м.Дніпро та ін. Завдяки таким заходам вдається підтримувати мистецьке майбутнє України, водночас – виховувати молоде покоління.


Для учнів та викладачів участь у конкурсі – це розвиток та можливість оцінити власні здібності та сили, поспілкуватися з однодумцями і відчути творчу атмосферу та приємні хвилювання.
«Зоряне джерельце» — це подія для професіоналів, поштовх для творчого зростання.

Учні КЗ «Мистецької школи Тернівської міської ради» постійно беруть участь та стають переможцями в обласних, всеукраїнських та міжнародних творчих змаганнях. Багато з цих переможців нині навчаються у вищих навчальних закладах України. Учні та викладачі школи беруть активну участь у міських заходах. Мешканці міста неодноразово були свідками прекрасних музичних виступів та виставок тернівських музикантів та художників.

Викладачі та учні! Гарних результатів вам! Бажаємо і надалі прагнути до нових вершин та особистих перемог задля процвітання нашої України!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *