Новий формат молодіжної політики, створення молодіжних центрів та співпраця з владою

Сьогодні у Дніпропетровській обласній раді вперше відбувся Обласний форум Молодіжних рад. У ньому взяли участь представники рад з 13 ОТГ області. Головна мета – бути почутими та мати можливість реалізовувати свої проекти та ідеї. Задля цього, в першу чергу, підняли питання об’єднання і консолідації.

«Сьогодні в області існує багато місцевих молодіжних рад, які готові працювати на розвиток регіону, але вони не мають шляхів взаємодії ані між собою, ані з органами влади. Нашим завданням є налагодження цієї співпраці, створення цілісної мережі між усіма радами Дніпропетровщини», — зазначив Владислав Малько.

За результатами форуму вирішили наступне: — публічно оголосити про намір об’єднатись; — оголосити про створення Коаліції молодіжних рад Дніпропетровської області; — сформувати з числа учасників Форуму ініціативну групу для створення Коаліції молодіжних рад Дніпропетровської області; — створити публічну онлайн-форму для реєстрації молодіжних рад з Дніпропетровської області; — залучити до співпраці представників обласної влади.

Головною концепцією існування та плідної роботи молодіжних рад сьогодні є залучення активної молоді в громадське та політичне життя Дніпропетровщини. Молодь має бути вмотивованою залишатись жити та працювати в області, зазначили в облраді.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *