Запобігання та протидія нелегальній міграції


З 08 жовтня по 19 листопада 2019 р. на території міста Тернівка силами Національної поліції України, Державної міграційної служби України, Державної прикордонної служби України за участю СБУ та Державної служби України з питань праці проводилися профілактичні заходи з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант».

Протидія нелегальній міграції – важлива робота міграційної служби та правоохоронців, спрямована на захист суспільства. В Україні взаємодія міграційної служби із правоохоронними органами удосконалюється щороку, це призводить до збільшення кількості виявлених та притягнутих до відповідальності порушників міграційного законодавства.

Під час спеціальних заходів співробітниками міграційної служби та правоохоронцями в м. Тернівка відпрацьовувалися місця компактного проживання та місця ризику незаконного працевлаштування (гуртожитки, ринки, стихійна торгівля, майданчики будівельних матеріалів, інші подібні об’єкти, де може використовуватися незаконна праця мігрантів). Виявлено двох іноземних громадян, які порушили правила перебування на території України. Вказаних осіб притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу на користь держави на підставі ч.1 ст. 203 КУпАП.

Незаконна міграція – вкрай небезпечне для суспільства явище, оскільки мігранти, які незаконно перебувають на території країни і не мають необхідних документів, позбавлені прав і свобод і часто змушені працювати на кримінальні структури. Саме тому виявлення порушників міграційного законодавства та системна протидія незаконній міграції є однією з найважливіших функцій міграційної служби.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *