Клуб спортивно-бального танцю «Vizavi Gold» відкрив філію в Богданівці

Наразі триває набір в танцювальну студію. Заняття проходять в спортивній залі Богданівської філії I-II ступенів  КЗ Богданівської опорної загальноосвітньої школи ( в громаді більш відома, як «восьмирічна»).

Охочих навчитися спортивно-бальному танцю  вже записалося 15 дітей.

«Мені б дуже хотілося, щоби діти Богданівської громади відвідували тренування, отримували медалі та завойовували для громади призові місця. В Тернівці, наприклад, працюють бально-спортивні клуби,  а мені хотілося вдосягти такого ж рівня бального танцю в Богданівській громаді», — поділився тренер Андрій Молоков.

Так, на занятття до Тернівки їздила 5-ти річна Еліна Прітака з Богданівки, яка не зважаючи на свій юний вік, вже змагається в категорії 7-річних танцівників та займає перші місця.

Тепер дівчинка тренується в своєму рідному селі і представлятиме Богданівську об’єднану територіальну громаду в складі клубу спортивно-бального танцю «Vizavi Gold»  на Міжнародних змаганнях, які проходитимуть в Дніпрі 16-17 листопада . На них вже зареэструвалися танцювальні клуби з п’яти країн.

Клуб спортивно-бального танцю «Vizavi Gold» запрошує дітей Богданівської ОТГ навчитися бально-спортивному танцю. Заняття проходять у понеділок та четвер о 17:00 та у неділю о 13:00.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *