Ні словом, а справою

За сприяння ГО «Спортивна нація — сила держави» під керівництвом Олександра Цурпікова юні тернівчани продовжують безкоштовно відвідувати басейн, який знаходиться в СК «Юність» (м. Павлоград). Громадськаорганізація взяла на себе витрати зперевезеннядітейдо Спортивного комплексу.


Під час організації поїздки організатори заходу зустрілись з батьками дітей та вислухали всі пропозиції і побажання, щодо оздоровлення, тренування та перевезення дітей, сформувавши на основі цього правила відвідування басейну. Група складається з дітей різного віку, але це не завадило їм згуртуватись в дружний колектив.

» Нашу групу взяв під опіку заслужений та досвідчений тренер Юрій Кузьмич. Йому дуже легко вдалося знайти спільну мову з дітьми. Спостерігаючи за процесом тренування, я дивуюсь, як він знаходить підхід до кожної дитини!? Адже йому доводиться не просто спостерігати за великою кількістю дітей і оцінювати те, що відбувається навколо, але і кожному сказати про його плюси і мінуси», — розповіла куратор групи Олена Ворчакова.

Діти в захваті від занять із плавання. Вони вчаться триматися на плаву, спробували себе в різних видах плавання та іграх на воді.

Батьки висловлюють особливу подяку керівнику ГО «Спортивна нація — сила держави» Олександру Цурпікову, а також приватним підприємцям Євгенію Єрмішкіну та Олексію Борисенко за небайдужість до підростаючого покоління та залучення дітей до спорту і здорового способу життя.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *