Діячі Дніпропетровщини отримали почесні звання


Народний художник України та заслужені працівники у різних галузях. Такі почесні звання отримали 19 мешканців області. Серед відзначених – вчений, лікар, економіст, металург, машинобудівники, вчителі, митці. Указ про присвоєння почесного звання підписав Президент України Володимир Зеленський. Посвідчення та відзнаки вручив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

«Ці почесні звання – данина поваги тим, хто розбудовує рідний край та Україну. Своєю багаторічною сумлінною працею ви прославляєте Дніпропетровщину. У кожного з вас – свій шлях, доля, історія. Та всі ви досягли чогось визначного у професії та житті. За це всім вам – велика шана!», – наголосив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Звання «Народний художник України» присвоїли визначному монументалісту Дніпропетровщини В’ячеславу Данилову. Його роботи можна побачити в різних куточках міста. Найвідоміші – барельєфи театрів опери та балету, ім. Шевченка, діорами, органної зали, консерваторії. Кругла зала будівлі ОДА також прикрашена руками митця.

«На цьому бетонному барельєфі зображені люди праці – робітники, інженери. Прості трудівники нашого краю. Їх і треба прославляти», – зазначив В’ячеслав Данилов.

Серед відзначених Президентом України – токар, оператор, випробувач, електрозварювальник та слюсарі Південмашу.

Звання «Заслужений вчитель» отримала ветеран педагогічної праці Катерина Клименко. Майже 60 років вона віддала дітям. Працювала в початкових класах дніпровських шкіл №2 та 139.

«Найголовніше в моєму житті – любов до дітей. Зрозуміла, що це моє, коли сама була школяркою. Приємно, що держава відзначила мою працю, – поділилася Катерина Клименко. – І зараз до мене можуть завітати учні. Майже всі вони досягли поставленої мети, обрали професію до душі».

Травматолог обласної лікарні ім. Мечникова Валерій Томілін – із команди професіоналів, що творять справжні дива і вже понад п’ять років рятують поранених.

«Це перша державна нагорода. Сприймаю її не як особисту відзнаку, а як визнання заслуг усього колективу – від санітарки до головного лікаря», – підкреслив Валерій Томілін.

Загалом держава відзначила 19 діячів області.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *