Андрій Молоков: немає нездібних дітей – є нездатні тренери

Нещодавно клуб спортивно-бального танцю «Vizavi Gold» відзначив своє дворіччя. За ці два роки клуб «Vizavi Gold» позитивно заявив про себе не тільки в Тернівці, але й у різних куточках України та далеко за її межами. Вихованці Андрія Молокова, керівника клубу, беруть активну участь не тільки у всеукраїнських, але й міжнародних змаганнях, де демонструють відмінні результати і завойовують призові місця.

«У майбутньому плануємо брати участь у змаганнях за межами України, показувати високий рівень і доводити, що навіть у маленьких містах виховуються чемпіони. У наших дітей є здібності, бажання, характер і прагнення. Я вважаю, немає нездібних дітей – є нездатні тренери!», — розповів керівник клубу спортивно-бального танцю «Vizavi Gold» Андрій Молоков.

Набір до клубу спортивно-бального танцю «Vizavi Gold» триває постійно. Всіх бажаючих чекають на тренування по вівторках, середах та п’ятницях з 15.00 до 20.00 години. Заняття проходять у малій залі ЦД «Шахтар». 13 грудня 2019 року клуб спортивно-бального танцю запрошує тернівчан на благодійний концерт, який організовує на підтримку важко хворих дітей. Перед концертом відбудеться благодійний ярмарок. Всі зібрані кошти будуть передані дітям, які потребують допомоги.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *