ВИШИВАНКА – НАШ ГЕНЕТИЧНИЙ КОД

 

16 травня 2019 року – Всесвітній День вишиванки. Це свято Української культури. Традиційно, цього дня всі охочі приходять на роботу або навчання в українській вишитій сорочці.

Центр надання адміністративних послуг міста Тернівка разом із усією Україною святкує День вишиванки. Це колоритне українське свято, до якого легко долучитися . Цього дня співробітники вдягнулися у вишиванки, приміщення прикрасили вишитими рушниками та малюнками з петриківським розписом.

60764192_583931858781127_6575517805448265728_n

«Свято Дня вишиванок не передбачає обов’язкових заходів та спеціальної підготовки, крім вдягання вишиванки як елементу одягу. Третій рік поспіль як вся команда Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) Дніпропетровщини яскраво відзначає цей день. Продовжуємо традиції, руйнуємо стереотипи, впроваджуємо клієнт орієнтований сервіс! — зазначила начальник відділу ЦНАП Ольга Албатова. —

Вишита сорочка – це оберіг, тому що в ній закладена енергія вишивальниці, яка бажає добра тій людині, хто буде носити цю сорочку. Споконвіку вишиванка для українців була не просто одягом, а оберегом – символ здоров’я, краси, щасливої долі і родової пам’яті. Разом з тим, така дія має глибокий контекст, адже мова йде про висловлення своєї національної свідомості, культурної освіченості і зрілості в цілому».

Вітаємо ВСІХ з цим святом! Бережіть традиції.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *