Тернівська поліція бореться з незаконною торгівлею алкоголю у нічний час


 

Рішення Тернівської міської ради про заборону продажу алкогольних напоїв з 22:00 до 07:00 ранку вступило в силу в січні поточного року.  Нагадаємо, що обмеження на нічний продаж алкоголю було прийнято 22 січня 2019 р. депутатами на сесії міської ради. Мета прийняття рішення — формування в суспільстві здорового способу життя, зниження рівня споживання алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива серед населення, усунення порушень громадського порядку у нічний час доби і зменшення кількості злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння.

Так, 19 березня о 03 години ранку до Тернівського ВП надійшло повідомлення що по вул. Курська перебуває молодий чоловік у стані алкогольного сп’яніння. Поліцейськими, що прибули на місце, був встановлений 16-річний учень однієї із шкіл нашого міста, який знаходився в стані алкогольного сп’яніння.

На місце події була викликана мати учня, на яку було складено протокол за ст. 184 КУпАП. Також було встановлено, що підлітку пиво придбав 30-річний чоловік, на якого було складено протокол за ст. 180 КУпАП (доведення неповнолітнього до стану сп’яніння).

При спілкуванні з чоловіком було встановлено, що він придбав 2 пляшки пива «Чернігівське» за 50 грн. у нічний час доби в закладі «Національна лотерея».

Проведеними заходами було встановлено особу, яка реалізувала у нічний час пиво. Складено два протоколи за ч 2 ст. 156 КУпАП за торгівлю пивом у заборонений час (штраф від 1700 до 6800 грн.) та протокол за ст. 164 КУпАП за продаж пива без ліцензії (передбачено штраф від 17000 до 34000 грн.).

«Рейди поліцією проводяться регулярно. На даний момент нами складено 2 адміністративних протоколи. Від прийнятого рішення про заборону нічної торгівлі алкоголем дійсно велика користь, тому що в нічний час в нашому місті зменшилися заподіяння тілесних ушкоджень, тобто вуличні бійки, на 90%. І в такому ж процентному співвідношенні зменшилось домашнє насильство. Хочу відзначити, що дане рішення діє для всіх, тут немає обраних і винятків», — сказав начальник Тернівського відділу поліції Дмитро Сердюк.

 

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *