В Тернівці пройшов традиційний міський фестиваль творчості

 

14 березня 2019 року на базі ЦД «Шахтар» проходив вже традиційний міський фестиваль творчості «Калейдоскоп талантів міста Тернівка» (конкурс виробів своїми руками), організатором якого є відділ молоді і спорту Тернівської міської ради за підтримки міського голови В.В. Тарелкіна.

Метою конкурсу є виявлення творчих і талановитих жителів нашого міста. Роботи були представлені в різних напрямках: вишивка різної техніки, бісероплетіння, м’які іграшки з тканини і ниток, миловаріння, петриківський розпис, художня ковка.

«Творча робота — це прекрасний, надзвичайно важкий і дивовижно радісний процес. Творчими є люди, які творчо ставляться до життя та досягають успіхів.
Кожен із нас може бути творчим, якщо тільки сам захоче цього і працюватиме над своєю особистістю та буде прагнути до успіхів! Бажаю всім щоденної творчості у житті! Запрошуємо усіх бажаючих на наш традиційний щорічний фестиваль «Калейдоскоп талантів м. Тернівка», якій збере талановитих тернівчан у березні наступного року», — зазначила Олена Приходько, начальник відділу молоді та спорту Тернівської міської ради.

Членам журі було дуже складно визначити переможців, оскільки всі роботи були виконані з творчим підходом і любов’ю. Але конкурси на те й існують, щоб перемагали кращі. У фестивалі взяло участь 19 осіб. Семеро учасників отримали дипломи участі, це – Олійник Марина, Валєєва Оксана, Волошина Наталія, Нурутдінова Анна, Полуніна Анастасія, Крутько Тетяна, Наливайко Анастасія. Решта учасників поділили між собою I та II місця.

Диплом за І місце і заохочувальні призи отримали: Облецова Анна, Єрошенко Оксана та Аліна Петруніна-Боярська, Звегінцева Марина, Шудегова Людмила, Репало Валентина.

Дипломи за ІІ місце і заохочувальні призи отримали: Аносова Тетяна, Чернова Ірина, Уртушева-Жукова Ольга, Лисогор Лідія, Маркушина Аделина.
Диплом глядацьких симпатій отримав Кайгородов Микола.
Відділ молоді та спорту Тернівської міської ради

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *