ДАНІ В РЕЄСТРІ ПЕРЕВІРТЕ ЗАВЧАСНО

Взяти участь у голосуванні в день виборів мають право лише ті виборці, які включені до списків, у зв’язку з чим виборцям необхідно завчасно перевірити свої персональні дані в Державному реєстрі виборців.
Перевірити свої дані можна на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua), у відділі ведення Державного реєстру виборців Тернівської міської ради або на виборчій дільниці.
Тим виборцям, які в день виборів 31 березня 2019 року не зможуть проголосувати за своєю виборчою адресою, надається можливість тимчасово (на час проведення виборів) змінити своє місце голосування без зміни виборчої адреси. Причинами можуть бути робота, навчання, відрядження, відпочинок, проживання в іншому місті та інше.

Для тимчасової зміни місця голосування необхідно подати до відділу ведення Державного реєстру виборців заяву і додати до неї документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси. Такими документами можуть бути: довідка, в якій зазначено, що виборець проживає за вказаною адресою без реєстрації, договір оренди житла, договір на купівлю житла, довідка з місця роботи чи навчання, виклик на навчальну сесію, наказ з місця роботи про відрядження тощо.

Для виборців, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя або на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, досить пред’явити тільки паспорт.

Заяви приймаються до 25 березня 2019 року включно.
Чекаємо Вас у відділі ведення Державного реєстру виборців за адресою: м.Тернівка, вул. Курська, 12 (ІІ поверх): понеділок-четвер з 8.00 до 17.00, п’ятниця з 8.00 до 15.45. Контактні телефони: (066) 217 04 98, (095) 355 91 04.

Відділ ведення Державного реєстру виборців
Тернівської міської ради

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *