У Тернівці відзначили Масляну та провели зиму

Свято Масляна славиться тим, що всі сім днів його гулянь виспівують різні пісні, пригощають один одного млинцями і ходять по гостях. Крім того, влаштовують конкурси на Масляну, які заводять народ і не дають замерзнути, особливо якщо ігри, забави та конкурси на Масляну відбуваються на вулиці. У містах і селах прийнято залишати свої домашні турботи і починати відзначати закінчення зими.

DSC_0672

 

У Тернівці також відзначали Масляну. 10 березня на головній площі міста для тернівчан були організовані народні гуляння з ярмарком, конкурсами, піснями та танцями, де жителі міста пригощалися млинцями, проводжали зиму та спалили опудало. Для дітей працювали веселі атракціони. Тернівчан розважали творчі колективи міста та прихильники вуличного спорту Street Workout.

DSC_0733

 

Міський голова Віталій Тарелкін привітав усіх присутніх зі святом — «Масляна — світле свято, сила якого здатна творити чудеса! Нехай в цей день всі печалі, усі негаразди назавжди підуть з вашого будинку. Бажаю, щоб ваше життя було таким же теплим, таким же солодким, як сьогоднішні млинці!».

DSC_0815

 

Організаційно-інформаційний відділ
виконавчого комітету
Тернівської міської ради

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *