До уваги виборців м.Тернівка

До виборів Президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року, залишилось один місяць  

З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо Вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців Тернівської міської ради.

Не залишайте перевірку на останній день — за п’ять днів до виборів внесення змін у списки можливе лише за рішенням суду, а в день виборів — взагалі  заборонене.

Тому якщо є сумніви — звертайтеся зараз! Особливо це стосується осіб, які голосуватимуть вперше (досягли 18-річчя), тих, що змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду, а також тих, котрі на попередніх виборах не виявили себе в списках або їхні дані були внесені з помилками.

Чекаємо Вас у відділі ведення Державного реєстру виборців за адресою: м.Тернівка, вул.Курська, 12 (ІІ поверх): понеділок-четвер з 8.00 до 17.00, п’ятниця з 8.00 до 15.45. Контактні телефони: (066) 217 04 98, (095) 355 91 04.  Також перевірити свої дані можна на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua), «Особистий кабінет виборця».

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців

Тернівської міської ради

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *