Відбувся чемпіонат з дзюдо серед юнаків

23 лютого 2019 року в місті Дніпро відбувся чемпіонат міста з дзюдо серед юнаків 2009 р. н. та дівчат 2009-2010 р. н. – «Дніпропетровська міська дитяча ліга дзюдо».

Для участі в змаганнях прибули спортсмени із Запоріжжя, Нікополя, Марганця, Покрова, Синельниково, Ілларіоново, Кам’янського та міста Дніпра – всього 22 команди із загальною кількістю учасників 209 осіб. Вихованці Центру дитячої творчості міста Тернівки також взяли участь у змаганнях. До складу збірної команди увійшли: Іван Заломіхін, Микита Ляпустін, Ігор Трімбуцький, Георгій Молодих, Ілля Замаратський.

Наші дзюдоїсти показали свої навики у володінні прийомами боротьби, вміння протидіяти борцям з інших команд. І за результатами змагань Іван Заломіхін у ваговій категорії 29 кг посів 3-тє місце (тренер Яковлев Ю.М.). Трімбуцький Ігор у ваговій категорії 35 кг посів 1-ше місце та став чемпіоном (тренер Колоколов В.С.).

Для інших юних борців ці змагання дали можливість набути досвід для подальших перемог. Бажаємо успіхів в боротьбі дзюдо вихованцям та їх батькам! Тренують спортсменів Віктор Колоколов та Юрій Яковлев. Фінансував поїздку відділ молоді і спорту Тернівської міської ради.
Відділ молоді і спорту Тернівської міської ради

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *