В музеї відбулась зустріч учнів з ветеранами-учасниками бойових дій в Афганістані

15 лютого 2019 року виповнилось 30 років з моменту закінчення етапу виводу військ з Афганістану 1979–1989 років. Щорічно в Тернівці відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Так і в цьому році 12 лютого 2019 року в музеї проходила зустріч учнів загальноосвітньої школи №5 з ветеранами-учасниками бойових дій в Афганістані.

Діти ознайомилися з матеріалами експозиції «Опалені війною», слухали розповідь вчителя історії Зоріної Марини Олександрівни про подій афганської війни. Згадували наших учасників-тернівчан. Вічна пам’ять та пошана загиблим нашим землякам — Ігорю Петрову та Сергію Маркову. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх загиблих в тій війні.
Афганська війна — це незагоєна рана, невідступний біль, жорстоко зачепила всіх учасників та їх сім’ї. Сьогодні ми віддаємо дань мужності, самовідданості, вірності військовому обов’язку воїнів-інтернаціоналістів, призваних до лав Радянської армії з України, учасників бойових дій на території інших держав, усіх, хто боронив мир та спокій, не залишає нікого байдужим.
Кривошея Олег Володимирович — ветеран, учасник бойових дій афганської війни, голова Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) — ділився спогадами під час служби в Афганістані, розповідав про своїх товаришів по службі. Навіть зараз вони продовжують спілкуватися — ведуть активний спосіб життя, займаються пісенною творчістю, і це захоплює! Розмова відбулася в теплій, дружній атмосфері. Учні читали вірші, слухали патріотичні пісні у виконанні Олега Володимировича.

КЗ «Тернівський міський краєзнавчий музей»,
директор Чуйко Ірина Анатоліївна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *