Продовжується прийом документів на Премію обласної ради

Голова обласної ради Гліб Пригунов наголошує, що кожен активний мешканець області може отримати грошову винагороду та публічне визнання.

Якщо ви маєте певні здобутки у спорті, культурі, науці, медицині, журналістиці, сільському господарстві або займаєтесь громадською діяльністю, благодійністю, влаштовуєте соціальні акції чи впроваджуєте корисні ініціативи, сміливо беріть участь у конкурсі. Не зволікайте, адже до завершення прийому документів залишилось два тижні.
Всього є 11 категорій, у кожній з яких буде обрано по 5 переможців, які отримають головний приз – 15 тисяч гривень (сума без урахування податків). Головна мета — це визнання і заохочення талановитої молоді, яка бере активну участь у розбудові Дніпропетровщини і всієї України!
Перший етап – подання необхідних документів, другий – відкрите онлайн-голосування на сайті обласної ради, третій етап – голосування спеціалізованої комісії за претендентів-фіналістів, яких обрали на онлайн-голосуванні.
Проведення конкурсу ініційовано та реалізовується за підтримки голови обласної ради Гліба Пригунова:

«Щоразу, коли проходить нагородження переможців Конкурсу, ми не втомлюємося дивуватися талантам наших земляків. Молоді бізнесмени, активні громадські діячі, волонтери, лікарі та багато інших. Такі люди заслуговують на гідну мотивацію і вдячність з боку держави та суспільства».

Усі деталі стосовно процедури подання документів, порядку проведення конкурсу та інші питання можна дізнатись:
на офіційному сайті Дніпропетровської обласної ради https://oblrada.dp.gov.ua/vote/
за телефонами : 0567320895 / 0636802223.
Усі документи приймаються до 28.02.2019 року у КП «Молодіжний центр Дніпропетровщини», за адресою м. Дніпро, вул. Яружна, буд.49а, 1-й поверх.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *