Громада своїми руками: «Обновки» Тернівки

Добігає кінця 2018 рік. Він запам’ятається Тернівці дев’ятнадцятьма новими проектами конкурсу ДТЕК «Громада своїми руками». Завдяки спільним зусиллям жителів, міської влади та бізнесу життя городян помітно змінюється на краще. У створення цих проектів було вкладено близько 1 млн грн від компанії ДТЕК і більш 370 тисяч було виділено з міського бюджету. Частина проектів відкрили напередодні новорічних свят.

 12 грудня у Тернівці презентували чергові 2 проекти-переможця конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками». «Інклюзивно-ресурний» центр презентував свої проекти «Повір в себе», де керівником ініціативної групи є Зубер Валентин та «Інклюзивний простір», керівник проекту Цупрік Олена.
Мета проекту «Повір в себе» — це створення ігрового майданчика, адаптованого для дітей з обмеженими фізичними можливостями, для розширення їх кола спілкування, поліпшення навичок комунікації та взаємодії з навколишнім світом, а також для додаткового фізичного та психоемоційного розвитку. На майданчику встановили карусель і пісочницю «Лужок», лавочку та вуличну дошку для малювання.

ГСР (2)
За допомогою проекту «Інклюзивний простір» конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками» «Инклюзивно-ресурсний центр» оновив інтер’єр приміщень та доповнив кімнати новими дидактичними матеріалами, для більш ефективної організації навчального процесу, з урахуванням потреб особливих дітей. На кошти фонду проекту були придбані ігровий і дидактичний матеріал (пісочниця з підсвічуванням, пісок для пісочної анімації і кінетичний пісок, дитяча тактильна доріжка «Річкові камені», «Літаюча куля» для мовного дихання, люмінесцентна LED дошка та маркери для неї, розвиваючий планшет «Малюй світлом», крейдяна плівка для малювання, набір крейдяних маркерів, м’які модулі «Дуга» (стільчики), дитячий килимок «Пазл», кубики Зайцева, портрет емоцій, багатофункціональний дитячий мольберт).

— Мрії, як відомо, в казках виконують чарівники, але диво трапляється і в реальному житті, коли люди об’єднуються для того, щоб на обличчях дітей сяяли усмішки. Завдяки конкурсу ДТЕК «Громада своїми руками» і спільним зусиллям батьків створена хай не дуже велика, але дуже необхідна майданчик. Сподіваємося, що в подальшому ми зможемо її розширити і поліпшити. Величезне спасибі всім, хто брав участь в облаштуванні цього затишного куточка, — зазначає керівник ініціативної групи «Небайдужі серця» Валентин Зубер.

Ще чотири нових проекти представили в Центрі дозвілля «Шахтар». Ними стали — нові ігрові майданчики в дошкільних установах «Веселка» та «Зоряний», заміна вікон і дверей в бібліотеках для дітей і дорослих, комфортна зона для відпочинку і занять спортом.

— Я дякую всім жителів за активність і бажання робити життя в нашому місті більш комфортною. А ще Тернівська міська рада, який разом з нашою компанією фінансує ідеї жителів. Впевнена, будемо продовжувати в такому ж відмінному темпі! — сказала менеджер з регіональної політики компанії ДТЕК Олена Неверова.

   

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *